اسلایدرهای حرفه ای بلاگ بیان این پکیچ تمام نیازهای شما را برای به نمایش گذاشتن لیست مطالب یا مطالب برگزیده تان بصورت اسلایدر برطرف خواهد کرد، کافی است کدهای دریافتی را در مکانی که می خواهید نمایش داده شود جای گذاری کنید.در ضمن درصورت نیاز ما برای شما اسلایدر را بصورت رایگان نصب خواهیم کرد البته با توجه به راهنمای نصب و فیلم آموزشی شما نیازی به راهنمایی دیگری ندارید و به آسانی می توانید اسلایدر را نصب کنید و لذت ببرید.

اسلایدر حرفه ای بلاگ بیان

پکیچ اسلایدر حرفه ای بلاگ بیان شامل اسلایدر های زیر می باشد

  1. اسلایدر با استفاده از نشانه های بلاگ بیان
  2. اسلایدر با استفاده از یک دسته بندی خاص
  3. اسلایدر با استفاده از لیست مطالب برتر/پربیننده/آخرین/پربحث ترین

شاید می خواهید بدانید اصلا اسلایدر چی هست و کجا استفاده می شود؟

جتماً درون سایت های زیادی دیده اید؛ یک جعبۀ بزرگ و شاید هم تمام عرض که کل عرض صفحۀ سایت، معمولاً در قسمت بالای سایت، را پر کرده است. درون این جعبه تصاویر مختلفی پس از مدت زمان معینی لغزیده می شوند و یکی یکی به نمایش گذاشته میشوند. به این جعبه که محتوا از روی یک دیگر می لغزند، اسلایدر می گویند.

اسلایدر از کلمۀ Slider به معنای لغزنده گرفته شده است. یک اسلایدر از صفحات متعددی ساخته شده است که طبق فاصلۀ زمانی خاصی یکی رفته و دیگری پدیدار می شود. اسلایدرها انواع مختلفی دارند که بر اساس معیارهای مختلفی دسته بندی می شوند. مثلاً بر اساس اینکه اجزای هر کدام از اسلایدها چطور نمایش داده شوند، نوعی اسلایدر به نام اسلایدر لایه ای وجود دارد که به روز ترین و قشنگ ترین نوع اسلایدر محسوب می شود. اجزای هر کدام از اسلایدها به صورت لایه لایه ظاهر می شوند.

  • به همراه راهنمای نصب اسلایدر در قالب (بدون مشکل در هر قالب بلاگ بیان می توانید استفاده کنید).
  • استایل ، نحوه ی نمایش  و دیگر امکانات برا هر کدام یک از اسلایدرها بعد از انتشار نسخه اول به مرور زمان اضافه خواهد شد تا هر اسلایدر سه تا استایل داشته باشد. که نیاز استفاده کنند با هر سلیقه ای برطرف شود. 
  • همچنین اسلایدر های درخواستی کاربران هم به این پکیچ اضافه خواهد شد.
  • شما با یک بار خرید بصورت مادام العمر از آپدیت های پکیچ اسلایدر استفاده کنید.

آموزش و شخصی سازی افزونه اسلایدر بلاگ بیان بلاگ تمز را اینجا بخوانید

می خواهید بلاگ یا سایت خود را با اسلایدرهای حرفه ای بلاگ تمز بروز کنید. دانلود اسلایدر بلاگ بیان